Menu

O nas

Trans K/M

 

Witamy na stronie Trans K/M, stworzonej z myślą o transmężczyznach. To strona poświęcona życiu transmężczyzn oraz spojrzeniu na to czym jest męskość. Nie chcemy tu hejtów ani trzymania się jednej linii, jakakolwiek by ona nie była. Każdy ma prawo do własnego zdania, jeśli nie obraża innych lub nie łamie prawa. Więcej informacji na temat założeń strony jest w poście powitalnym.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, użyj formularza kontaktowego.

 

Welcome to the lifestyle website for Polish transgender men. We write about lifestyle issues/resources for ftm in Poland and anywhere else. You can contact us with contact form.

Redakcja

 

Belial

Belial – admin/redaktor naczelny.

Nałogowy czytelnik, przede wszystkim fantastyki, w miarę możliwości z całego świata. Lubię podróże (na razie głównie po Europie i Azji) i mam wielkie plany z nimi związane. Uwielbiam poznawać różne kultury, ich historie i zwyczaje ale także kulturę popularną. Jeśli mogę, w języku oryginalnym. Naczelny malkontent. Lat 35+.

 

Armand

Armand – redaktor

Wizażysta, stylista, wanna be-kulturysta. Ailurofil odmawiający leczenia.

Lat 32.

 

 

Asavakit

Asavakit – redaktor

Studiuje fizjoterapię. Lubi dobre książki podróżnicze, kryminalne oraz dobrą polską muzykę.

Lat 24.

 

 

Bruno – redaktor

Student zootechniki. Entuzjasta zwierząt wszelakich z psami w roli głównej. Psychologia i rozwój osobisty to moje małe opętanie. Lubuję się zarówno w rockowych brzmieniach jak i takim stylu. Uzależniony od sportu i ekstremalnych przeżyć. Dzikie, spontaniczne podróże w nieznane to moja specjalność. Uwielbiam poznawać ludzi o otwartych umysłach. Realizuję pomysły nad którymi inni boją się nawet zastanawiać. Może razem zrealizujemy kolejny?