O Trans K/M

Treść Trans K/M

Trans K/M to strona lifestylowa tworzona z myślą o transmężczyznach i osobach transmęskich. To miejsce, gdzie można poznać doświadczenia innych transmężczyzn i osób transmęskich, gdzie można zobaczyć, że „nie jest się samemu na świecie”. To miejsce, gdzie nie ma jednego modelu transmęskości i gdzie można znaleźć inspiracje w różnych rodzajach męskości.

Niezależnie na którym etapie tranzycji jesteś, czy dopiero ją rozważasz, znajdziesz tu interesujące informacje na tematy życia codziennego, tematy społeczne, kulturalne, czy pozytywne newsy.

Treści na stronie raczej będą bezpieczne do oglądania w pracy, nie będzie tu informacji o gwałtach, przemocy domowej, ale ze względu na różny poziom dysforii u czytelnika, będą pojawiały się wyskakujące ostrzeżenia (prosimy nie blokować pop-upów) o problematycznych kwestiach jak okres, seks, czy NSFW (nie bezpieczne do oglądania w pracy).

Nie znajdą się tutaj porady dotyczące kwestii medycznych czy prawnych – te kwestie zależą od indywidualnej sytuacji danej osoby.

Znajdą się tu też informacje dla sojuszników i osób, którym „coś nie gra” ale jeszcze nie wiedzą co. Jeśli szukasz pomocy, zobacz linki.

Wartości Trans K/M

Wspieramy pozytywny wzorzec męskości, szanujący inne osoby, niezależnie od płci, wieku, orientacji seksualnej, ekspresji płciowej, wyznania, stopnia sprawności, itd. Obraźliwe i dyskryminujące komentarze będą kasowane, a naruszenie prawa – zgłaszane.

 

Baw się dobrze.